Увођење у дужност пароха у Суботици

У уторак, 21. августа / 3. септембра 2024. године, у храму Светог Нектарија Егинског у насељу Прозивка у Суботици, вечерњим богослужењем је началствовао презвитер Ненад Вујасин, уз саслужење ђакона Срђана Пантелића.

На крају вечерњег богослужења, презвитер Вељко Васиљев, архијерејски намесник суботички, прочитао је одлуку Његовог Високопреосвештенства Митрополита бачког господина др Иринеја, којом се презвитер Ненад Вујасин, досадашњи парох у Ади, поставља за пароха друге парохије при храму Светог Нектарија Егинског у Суботици.  Отац Вељко и презвитер Милош Петровић, настојатељ храма Светог Нектарија Егинског, пожелели су презвитеру Ненаду срдачну добродошлицу и срећан и благословен рад на новој дужности која му је поверена. Презвитер Ненад Вујасин је заблагодарио Господу и Његовом Високопреосвештенству Митрополиту бачком господину др Иринеју на указаној части и поверењу, као и сабраћи свештенослужитељима на срдачној добродошлици, a уједно je топлим речима поздравио и сабрани верни народ.