У Молу одржан концерт хора ,,Свети Сава Горњокарловачкиˮ

Са благословом Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја, у петак, 30. јуна 2023. године, у храму Светог Саве у Молу, вечерње богослужење је служио презвитер Ненад Вујасин, парох ађански. После вечерњег богослужења, у храму је одржан концерт хора ,,Свети Сава Горњокарловачкиˮ, који делује при Светосавском храму у Молу, чиме су отпочеле овогодишње, четврте по реду духовне свечаности под називом Дани светог свештеномученика Саве Горњокарловачког. Присутни су са великим задовољством слушали духовне и остале пригодне хорске песме које су чланови хора извели. На крају концерта, презвитер Милорад Мишков, парох молски, захвалио је хоровођи Оливери Ромић и свим члановима хора на љубави и труду, као и свима присутнима, користећи прилику да најави предстојеће догађаје у оквиру духовних свечаности у Молу.