Концерт црквених хорова у Горњем Ковиљу

Са благословом Његовог Високопреосвештенства Митрополита бачког господина др Иринеја, у склопу манифестације „Дани светог Рафаила Шишатовачкогˮ, у недељу, 1. септембра 2024. године, у храму Вазнесења Господњег у Горњем Ковиљу одржан је концерт црквених хорова.

Концерт је одржан после вечерњег богослужења које је служио презвитер Живко Рајиновић, парох горњоковиљски, уз саслужење ђакона Стевана Јањина из Жабља и молитвено присуство протојереја-ставрофора Зорана Јовића из Епархије сремске. На концерту су наступили црквени хорови „Свети Владика Николај Српскиˮ из Нове Пазове, „Свети Рафаило Шишатовачкиˮ и дечји хор „Ковиљеˮ из Ковиља. Чланови сва три хора су умилним појањем богослужбених и духовних композиција разгалили душе свих присутних.