Васкршњи пријем у Црквеној општини Бачка Паланка

На Васкрсни уторак, 24. априла / 7. маја 2024. године, у Светојовановском храму у Бачкој Паланци, свету Литургију је служио протојереј Славко Стојисављевић, парох бачкопаланачки. После свете Литургије, Црквена општина бачкопаланачка је у Светосавском дому приредила традиционални васкршњи пријем за представнике локалне самоуправе, друштвених и културних институција, представнике привредних предузећа и верни народ. Протонамесник Зоран Регодић, секретар Црквене општине бачкопаланачке, поздравио је званице, честитао им празник Васкрсења Христовог и захвалио на помоћи верног народа, који на разне начине учествује у свим сегментима живота Црквене општине у Бачкој Паланци. Присутнима су овом приликом представљени догађаји из предходног периода, као и планиране грађевинске делатности.