Увођење у дужност новог настојатеља Вазнесенског храма у Новом Саду

У недељу, 27. новембра / 10. децембра 2023. године,  у Световазнесенском храму на Клиси у Новом Саду, светом Литургијом је началствовао протојереј Миодраг Шипка, архијерејски намесник новосадски први, уз саслужење свештеног братства Световазнесенског храма.

После датог отпуста, прота Миодраг прочитао је одлуку Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја о постављењу протојереја-ставрофора Боре Видовића, пароха четврте парохије при Световазнесенском храму на Клиси у Новом Саду, за настојатеља наведеног храма. Прота Миодраг је пожелео успех новом настојатељу храма, уз молитвену жељу да оправда поверење које му указано. Потом се прота Боро обратио верном народу и захвалио Епископу бачком др Иринеју на указаној части и поверењу, и изразио наду да ће ново послушање бити на корист светој Цркви.