У Суботици одржан концерт дечјих црквених хорова

У суботу, 9. децембра 2023. године, у Великој већници Градске куће у Суботици, одржан је десети по реду концерт дечјих хорова духовне музике. Концерт је био хуманитарног карактера, а прикупљена средства биће додељена сиромашним и потребитим породицама на Косову и Метохији.

На почетку концерта присутнима се обратио протојереј Драган Стокин, парох суботички, који је свима пожелео добродошлицу и изразио наду да ће уживати у појању дечјих црквених хорова. Поред Дечјег хора „Емануилˮ из Суботице, којим диригује Рафаила Стокин, на концерту су наступили и чланови Дечјег црквеног хора „Венацˮ из Алексе Шантића, под вођством диригента Наташе Милошевић, као и чланови и Дечјег црквеног хора „Доброљупциˮ из Пачира, којим диригује катихета Весна Ивковић. После концерта, малишани су наставили дружење у просторијама Црквене општине суботичке.