Молитвени испраћај Ђорђа Крстића

Његово Преосвештенство Епископ топлички и изабрани шабачки г. Јеротеј, викар Његове Светости Патријарха српског, служио је, у петак, 8. јула 2022. године, у Вазнесенском храму у Новом Саду, опело новопрестављеном слузи Божјем Ђорђу Крстићу, оцу ђакона Милована Крстића, сабрата Светониколајевског храма у Новом Саду. Преосвећеном владици Јеротеју је саслуживао Његово Преосвештенство Епископ мохачки г. Дамаскин, викар Епископа бачког, као и свештенство и ђаконство Епархије бачке.

После опела, протојереј-ставрофор Бранко Ћурчин, настојатељ Вазнесенског храма, у име свих присутних изразио је саучешће породици Крстић, преносећи благослов Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја.

После опела, тело новопрестављеног слуге Божјег Ђорђа Крстића сахрањено је на Алмашком гробљу у Новом Саду.