Аудиција за нове чланове хора Саборне цркве „Свети Георгијеˮ

Аудиција за нове чланове хора „Свети Георгијеˮ при Саборном храму биће одржана у четвртак, 28. октобра 2021. године, у 19 часова. Окупљање нових чланова биће уприличено испред Светониколајевског храма у Новом Саду, а потом ће аудиција бити одржана у просторијама предвиђеним за хорске пробе.

Позивамо све оне који би својим гласом желели да украсе богослужења да се одазову овом позиву и да на један посебан начин, духовном песмом, благодаре Господу. Добродошли су сви они који имају дара за песму без обзира на музичко образовање или животну доб.

Такође, наша врата су отворена свима и у периоду када нема аудиције. Сви који имају љубав према певању у славу Господњу могу се обратити сваке недеље, после свете Литургије, професору др Богдану Ђаковићу, диригенту хора.