УВЕДЕН У ДУЖНОСТ НОВИ ПАРОХ У БАЈШИ

На Духовски уторак, 22. јуна 2021. године, на радост житеља Бајше, литургијску радост о великом празнику употпунило је увођење у дужност новопостављеног пароха, презвитера Ђорђа Цвијановића.

Свету службу служио је протопрезвитер Душан Ђукић, архијерејски намесник суботички, који је, након отпуста, прочитао одлуку Његовог Преосвештенства Епископа бачког г. Иринеја, којом је презвитер Ђорђе Цвијановић постављен у упражњеној парохији за надлежног пароха у храму Светог великомученика Димитрија у Бајши.

Отац Душан је пожелео срдачну добродошлицу оцу Ђорђу, док је отац Ђорђе заблагодарио владици Иринеју на благослову, указаном поверењу и части, уз обећање да ће настојати да оправда поверење Епископа бачког.

[carousel_slide id=’31619′]