Уведен у дужност нови парох у Деспотову

У среду, шесте седмице Часног поста, 21. априла 2021. године, у Светојовановском храму у Деспотову, на светој Литургији пређеосвећених Дарова, а на основу одлукâ Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја, протојереј Стевица Илић, архијерејски намесник бачкопаланачки, разрешио је дужности досадашњег привременог пароха деспотовачког, протонамесника Николу Темеринца, пожелевши му плодоносан рад на новој парохији која му је поверена, а затим у исту увео презвитера Милана Цирара, представивши га верном народу. Отац Никола је захвалио парохијанима на свесрдној помоћи током његовог службовања на овој парохији, а новопостављени парох, отац Милан је заблагодарио Његовом Преосвештенству на указаном поверењу и представио се вернима сабраним на богослужењу.

[carousel_slide id=’26204′]