Слава Црквеног хора „Свети Јован Крститељˮ из Бачке Паланке

У недељу, 23. септембра / 6. октобра 2024. године, Црквени хор „Свети Јован Крститељˮ из Бачке Паланке молитвено је прославио своју крсну славу – празник Зачећа светог Јована Крститеља. На дан празника, у храму Рођења Светог Јована Претече, светом Литургијом је началствовао протонамесник Новица Ракић, архијерејски намесник бачкопаланачки, уз саслужење протојерејâ Предрага Милутина и Славка Стојисављевића, пароха бачкопаланачких, као и ђакона Бранка Батала. По завршетку свете Литургије је извршен чин благосиљања славских дарова које су, у част светитеља и свог патрона, принели чланови хора. Честитке свечарима поводом крсне славе, упутио је протонамесник Новица Ракић. Празнично славље је настављено у дворани Светосавског дома при Светојовановском храму у Бачкој Паланци.