Смотра црквених хорова у Кули

У суботу, 25. маја 2024. године, вечерњим богослужењем у храму Светог апостола и јеванђелиста Марка у Кули началствовао је протонамесник Новица Ракић, архијерејски намесник бачкопаланачки.

После вечерњег богослужења је одржана смотра црквених хорова у којој су учествовали црквени хорови „Свети Јован Крститељˮ из Бачке Паланке, „Свети Роман Мелодˮ из Суботице и црквено-појачка група при храму Светог апостола и јеванђелиста Марка у Кули. По завршетку програма присутнима се обратио презвитер Драгољуб Мајсторовић, архијерејски намесник кулски, поздравио верни народ и заблагодарио учесницима на љубави коју су изразили својим умилним певањем. Учесницима су на крају програма уручене захвалнице и пригодни дарови. Смотра је одржана у оквиру манифестације „Дани светог Маркаˮ коју организује Црквена општина у Кули.