Чланице Кола српских сестара у посети Дечјој болници у Новом Саду

На Васкрсни уторак, 7. маја 2024. године, чланице Кола српских сестара Епархије бачке посетиле су Дечју болницу у Новом Саду и деци која се лече на одељењима онкологије и рехабилитације уручиле шарана јаја, слаткише, књиге, бојанке, бојице и друге васкршње поклоне. Поред поклона за децу, чланице Кола српских сестара су одељењу неонатологије Дечје болнице уручиле два аспиратора који су набављени средствима пројекта „Традиција и културно наслеђеˮ, који је подржало Министарство културе Републике Србије. Дарове су примиле др Андреа Ђуретић и главна сестра Андријана Барјакторовић, које су захвалиле чланицама Кола српских сестара Епархије бачке на даровима и уручиле им захвалницу за дугогодишњу сарадњу.