Хуманитарни концерт у Суботици

У суботу, 3. фебруара 2024. године, у Великој већници Градске куће у Суботици, одржан је хуманитарни новогодишњи концерт Црквеног хора ,,Свети Роман Мелодˮ из Суботице.

На почетку концерта присутне је срдачно поздравио и пожелео им добродошлицу ђакон Срђан Пантелић, који је у обраћању истакао значај духовне музике за укрепљење душе сваког човека. Поред Црквеног хора ,,Свети Роман Мелодˮ из Суботице, којим диригује професор Драгана Николић, на концерту су учествовали чланови Дечјег црквеног хора ,,Емануилˮ из Суботице, којим диригује професор Исидора Ана Стокин, као и чланови хора ,,Свети Георгијеˮ из Новог Сада, којим руководи професор др Богдан Ђаковић.

Концерт је одржан са благословом Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја, а сва прикупљена средства биће усмерена на лечење младог Суботичана који болује од леукемије.