Црквени хор ,,Свети Роман Мелодˮ из Суботице гостовао у Слатини

Са благословом Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја, чланови Црквеног хора ,,Свети Роман Мелодˮ из Суботице, предвођени протонамесником Илијом Анђелићем, председником хора, у уторак, 30. јануара 2024. године, учествовали су на свечаној Светосавској академији у Слатини у Републици Хрватској, у Епархији славонској.

Чланове суботичког црквеног хора, као и друге музичке делатнике, на почетку свечане академије, уз изразе добродошлице, срдачно је поздравио протојереј Драган Гаћеша, парох слатински. Наступ Црквеног хора ,,Свети Роман Мелодˮ из Суботице на Светосавској академији у Слатини причинио је радост члановима српске заједнице у Слатини, те је у том контексту наговештен наставак сарадње у предстојећем периоду.