Најава: Хуманитарни новогодишњи концерт у Суботици

У суботу, 3. фебруара 2024. године, са почетком у 19:30 часова, у Великој већници Градске куће у Суботици биће одржан традиционални хуманитарни новогодишњи концерт Црквеног хора ,,Свети Роман Мелодˮ из Суботице.

На концерту који се организује са благословом Његовом Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја, поред чланова Црквеног хора ,,Свети Роман Мелодˮ наступиће и чланови  Дечјег црквеног хора ,,Емануилˮ из Суботице којим диригује професор Исидора Ана Стокин, као и чланови Црквеног хора ,,Свети Георгијеˮ из Новог Сада, којим руководи професор др Богдан Ђаковић.

Улазнице за концерт могу се купити у продавници свећа храма Вазнесења Господњег у Суботици или на дан концерта испред улаза у свечану дворану Градске куће. Прикупљена средства биће усмерена за лечење младог Суботичанина који болује од леукемије.