Емисије Божићног програма емитоване на Радио-Беседи

На сајту Информативне службе Епархије бачке доступне су све емисије које су припремљене и емитоване у оквиру Божићног програма Радио-Беседе.

Међу емисијама се налази неколико занимљивих разговора са свештеницима наше Цркве, међу којима су: протојереј-ставрофор др Милош Весин, професор др Србољуб Убипариповић, јеромонах Исидор Јагодић и презвитер Лазар Ђачић. Емитовани су и разговори са господом Александром Гајшеком, Бошком Козарским, Славишом Ћуровићем, Николом Анастасијевићем, као и са госпођама Оливером Радић и Душанком Зековић.

Део програма биле су и божићне посланице светог Иринеја, епископа бачког, исповедника вере, као и беседе светог Јована Дамаскина, светог Доситеја Загребачког, светог Николаја Жичког, светог Мардарија Љешанско-либертивилског и Свеамеричког, као и преподобног Јустина Ћелијског. За најмлађе слушаоце су припремљене божићне приче и поеме.