Увођење у дужност новог пароха у Оџацима

У четвртак, 9/22. јуна 2023. године, у храму Спаљивања моштију Светог Саве у Оџацима, вечерњe богослужење је служио протојереј Саво Николић, архијерејски намесник сомборски, уз саслужење протојереја Јована Кезана. После вечерњег богослужења, архијерејски намесник сомборски је прочитао одлуку Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја о постављењу протојереја Јована Кезана за пароха при храму Спаљивања моштију Светог Саве у Оџацима. После прочитане одлуке, прота Саво је изразио добродошлицу у Оџаке проти Јовану, пожелевши му успех на новој дужности. Прота Јован је заблагодарио Богу и захвалио Његовом Преосвештенству Епископу бачком господину др Иринеју на указаном поверењу, а потом се представио сабраном верном народу. Присутнима се обратио и протојереј Славко Протић, настојатељ храма, и пожелео оцу Јовану успеха у предстојећем раду.