Концерт хорова у Каћу

У суботу, 20. маја 2023. године, вечерње богослужење у Светониколајевском храму у Каћу служио је презвитер Александар Шарчански, војни свештеник и сабрат Светосавског храма у Новом Саду. Благољепију службе допринео је својим појањем храмовни хор.

После вечерње службе, у оквиру духовних свечаности Светониколајевски дани одржан је концерт у коjeм су учествовали хор „Свети Георгијеˮ из Бечеја, под руководством госпође Сенке Јовановић, хор при Светосавском храму из Новог Сада, под руководством госпођице Николине Михајловић, хор „Свети Сава Горњокарловачкиˮ из Мола, под руководством госпође Оливере Ромић, и хор Светониколајевског храма у Каћу, под руководством госпође Јелене Антић.

Протојереј Александар Брашанац, настојатељ Светониколајевског храма у Каћу, захвалио је учесницима концерта, после чега је уследило заједничко појање тропара Васкрсења Христовог.