Светињама у походе: Најава поклоничких путовања

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке „Светињама у походеˮ организује, 7. априла 2023. године, на празник Благовести, поклоничко путовање у манастире Ћелије, Лелић и Пустиња. Вођа пута биће протојереј-ставрофор Стојан Билић.

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке „Светињама у походеˮ организује, 22. априла 2023. године, поклоничко путовање у манастир Бездин у Румунији и Саборни храм у Темишвару. Вођа пута биће протонамесник Александар Игњатов.

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке „Светињама у походеˮ организује, од 21. до 23. априла 2023. године, поклоничко путовање у манастире Острог, Ждребаоник, Дајбабе и Милешеву, као и у Саборни храм Васкрсења Христовог у Подгорици.

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке „Светињама у походеˮ организује, од 17. до 21. маја 2023. године, поклоничко путовање светињама северне Грчке: Крф, Верија и Јањина. Вођа пута биће протојереј Велимир Врућинић.

Информације о поклоничким путовањима могу се добити путем бројева телефона: 021/526-068 и 064/129-36-16.