Божићни концерт у Сомбору

На празник Саборa Пресвете Богородице, у недељу, 8. јануара, у Свечаној дворани Градске куће у Сомбору, Српска православна Црквена општина сомборска је организовала традиционални Божићни концерт.

На концерту су наступили: Дечја појачка група при храму Светог великомученика Георгија, Црквени хор „Свети цар Константин и царица Јеленаˮ, Стефан Иветић, ученик виолине Средње музичке школе „Петар Коњовићˮ из Сомбора и Православни музички састав „Бедемˮ из Сомбора. Програм је водила Данијела Ерор, а публика је била у прилици да види представу Вертеп, коју су, са вероучитељицом Анђелком Влашкалић, припремили ученици верске наставе Основне школе „Доситеј Обрадовић” и Основне школе „Аврам Мразовићˮ из Сомбора.