Епископ бачки Иринеј примио у посету бискупа Евангеличке Цркве a. в. у Србији и представнике Евангеличке Цркве у Немачкој

Његово Преосвештенство Епископ бачки др Иринеј примио је у посету, у четвртак, 22. децембра 2022. године, у Владичанском двору у Новом Саду, г. Јарослава Јаворника, бискупа Словачке Евангеличке Цркве а. в. у Србији, професора др Мартина Илерта, члана Синода Евангеличке Цркве у Немачкој, др Луца Бауера, умировљеног пастора Евангеличке Цркве у Немачкој из Београда, и др Ирену Павловић, академског саветника на Теолошком факултету у Ерлангену.

Током срдачног сусрета, саговорници су разговарали о предстојећој регионалној конференцији Евангеличке Цркве у Немачкој, која ће бити одржана идуће године у Новом Саду.