Традиционални годишњи концерт Дечјег црквеног хора „Емануилˮ у Суботици

У недељу, 18. децембра 2022. године, у свечаној дворани Градске куће у Суботици, одржан је традиционални годишњи концерт Дечјег црквеног хора „Емануилˮ из Суботице, под називом „Пустите децу к Мениˮ.

На почетку програма, присутне је поздравио протонамесник Иван Спасевски, настојатељ храма Вазнесења Господњег у Суботици. Велику радост овогодишњег традиционалног концерта, поред домаћина Дечјег црквеног хора „Емануилˮ који је наступио под диригентским вођством Рафаиле Стокин, донели су и чланови Дечјег црквеног хора „Венацˮ из Алекса Шантића, којим је дириговала Наташа Милошевић, као и чланови Дечјег црквеног хора „Доброљупциˮ из Пачира, под вођством Весне Ивковић.

Учесници концерта изводили су дечју духовну музику и рецитације које говоре о дечјој духовности и потреби за њом.