Веронаука за одрасле у Стапару

Са благословом Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја, у Стапару је почеo циклус предавања у оквиру веронауке за одрасле. Први циклус ће трајати до пете недеље Великог поста, а предавања ће се одржавати у Светосавском дому, сваке недеље после вечерњег богослужења које почиње у 17:00 часова. Прво предавање, на тему „Света Тајна јелеосвећењаˮ, одржано је у суботу, 13/26. новембра 2022. године, на празник Светог Јована Златоустa, као припрема за свету Тајну јелеосвећења која jе у храму Ваведења Пресвете Богородице у Стапару извршенa у недељу, 14/27. новембра 2022. године.

Управа парохије при храму Ваведења Пресвете Богородице у Стапару позива све парохијане да похађају предавања у оквиру веронауке за одрасле и на тај начин још више упознају нашу веру.