Одржан концерт духовних и родољубивих песама у Врбасу

Са благословом Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја, Црквена општина у Врбасу организовала је концерт духовних и родољубивих песама у четвртак, 22. септембра 2022. године, на платоу испред храма Вазнесења Христовог у Врбасу.

Црквена општине врбашка је концерт организовала у знак захвалности верујућем народу града Врбаса и околних места, који су помогли и даље помажу обнову и изградњу храмова у овом граду. На платоу који је био испуњен децом и благочестивим народом, поред Данице Црногорчевић, наступили су чланови Културно-уметничког друштва „Копаоникˮ из Лепосавића, који су се представили са неколико кореографија и песама са Косова и Метохије. Концерт су отвориле етно-групе „Росаˮ и „Трнˮ из Врбаса, као и појци при храму Ваведења Пресвете Богородице у Врбасу.