Црквени хор ,,Свети Роман Мелодˮ из Суботице на смотри хорова у Кикинди

Са благословом Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја, у недељу, 25. септембра 2022. године, црквени хор ,,Свети Роман Мелодˮ из Суботице учествовао је на смотри хорова у Кикинди у Епархији банатској, а поводом славе хора ,,Свети Јосиф Темишварскиˮ, који делује при храму Светих бесребреника Козме и Дамјана у Кикинди.

На смотри хорова су учествовали мешовити црквени хор при храму Светог оца Николаја из Кикинде, под вођством Јоване Шевић Ћурчић; хор ,,Свети Арсеније Сремацˮ из Сремских Карловаца, којим диригује Мила Радонић; црквени хор ,,Свети Роман Мелодˮ из Суботице, којим диригује професор Драгана Николић, а у својству домаћина наступио је женски црквени хор ,,Свети Јосиф Темишварскиˮ при храму Светих бесребреника Козме и Дамјана у Кикинди, под уметничким руководством Данице Мандић.