Прослава храмовне славе у Криваји

У уторак, 27. јула / 9. августа 2022. године, на празник Светог великомученика Пантелејмона,  свечано је прослављена храмовна слава у Криваји. Прослава храмовне славе почела је светом Литургијом коју је служио презвитер Дарко Ивковић, парох пачирски, уз саслужење презвитера Дејана Новаковића, пароха карађорђевачког.

После прочитаног јеванђелског одељка, презвитер Дарко Ивковић се обратио верном народу пригодном беседом и честитао им храмовну славу. По заамвоној молитви, извршен је трократни опход око храма и помен оснивачима, свештенослужитељима и парохијанима храма. После богослужења, освећени су славски дарови, које је принео овогодишњи кум, господин Велибор Рађеновић. Залог кумства за следећу годину примио је господин Дејан Алексић.