Светињама у походе: Најава поклоничких путовања у мају и јуну

Ваведење, Благовештење, Преображење и Никоље

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке Светињама у походе организује, 28. маја 2022. године, поклоничко путовање у манастире Ваведење, Благовештење, Преображење и Никоље.

Тумане

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке Светињама у походе организује, 5. јуна 2022. године, поклоничко путовање у манастир Тумане.

Јазак, Мала Ремета, Врдник и Хопово

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке Светињама у походе организује, 12. јуна 2022. године, поклоничко путовање у манастире Јазак, Малу Ремету, Врдник и Хопово.

Милешева, Куманица, Давидовица, Бања код Прибоја

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке Светињама у походе организује, од 17. до 19. јуна 2022. године, поклоничко путовање у манастире Милешеву, Куманицу, Давидовицу и Бању код Прибоја, са ноћењем у манастиру Милешеви.