Осми годишњи хуманитарни концерт Дечјег црквеног хора ,,Емануил” у Суботици

У Великој већници Градске куће у Суботици, на празник Ваведења Пресвете Богородице, у суботу, 4. децембра 2021. године, Дечји црквени хор ,,Емануил”, хор Српске православне црквене општине суботичке, под вођством Исидоре Ане Стамболић, одржао је свој осми традиционални хуманитарни концерт, под називом ,,Ој, Србијо”.

Пред почетак концерта присутне је поздравио председник хора, протојереј Драган Стокин, настојатељ Световазнесенског храма у Суботици.

Најмлађи парохијани суботичких православних храмова певали су духовне и родољубиве песме у славу свих оних који су градили и оплемењивали Србију од Светог Саве до наших дана. Поред песама, малишани су рецитовали и рецитације најлепше српске поезије.

По завршетку концерта, посетиоци су приложили добровољне новчане прилоге, који ће бити даривани Дому за децу са сметњама у развоју ,,Колевка” у Суботици.

[carousel_slide id=’39592′]