У Сомбору одржана акција „Мали – велики у љубави”

У четвртак, 13. маја 2021. године, поделом 160 пакетића у Школи за основно и средње образовање са домом „Вук Караџић” и у Дому за децу и омладину „Мирослав Антић-Мика” завршена је добротворна акција „Мали – велики у љубави”, коју сваке године, поводом Васкрса, традиционално организује Српска православна црквена општина сомборска.

У име Црквене општине сомборске пакетиће су поделили протонамесник Саво Николић, архијерејски намесник сомборски,  и ђакон Александар Верић. Акција је, поред посебних услова,  наишла на велики одзив и заиста је доказано да су мали велики у љубави! Ова добротворна акција представља заједничко дело ученика веронауке (и свих који су желели да помогну) и вероучитеља из сомборског архијерејског намесништва.

[carousel_slide id=’28518′]