Четрдесетодневни парастос протојереју-ставрофору Милану Остојићу

На празник Светога пророка Јеремије, 14. маја 2021. године, у четрдесети дан од упокојења протојереја-ставрофора Милана Остојића, у храму Светог великомученика Георгија у Темерину служена је света Литургија. Свету Литургију је служио протојереј Миленко Поповић, уз саслужење јереја Ивана Спасевског. По завршетку свете Литургије, парастос блаженопочившем проти Милану служио је протојереј-ставрофор Ђорђе Ђурђев, парох новосадски, уз саслужење темеринских пароха. Прота Ђорђе се обратио верном народу, беседећи о животу и пастирском раду проте Милана.

Мали помен на православном гробљу у Госпођинцима служио је протојереј-ставрофор Славко Пајовић, парох госпођиначки, уз саслужење протојереја Стевана Лукића, пароха туријског.

[carousel_slide id=’28528′]