Упокојио се у Господу г. Гојко Радић

У суботу, 20. марта 2021. године, у послеподневним часовима упокојио се у Господу г. Гојко Радић. Покојни Гојко Радић рођен је 1960. године у Угодновићу, општина Теслић у Републици Српској. У Суботицу је дошао 1996. године из Тење (Хрватска). Био је ожењен и отац двојице синова. Био је дугогодишњи одборник у Градском парламенту и посланик у Народној скупштини.

Био је велики добротвор многих храмова и манастира наше свете Цркве, као и један од ктитора храма Светога пророка Илије на Палићу и Световазнесењског храма у Суботици. За учињена добра дела према својој светој Цркви одликован је орденом Светог Саве другог степена.

Опело ће бити служено у уторак, 23. марта 2021. године, у 15 часова, на Православном гробљу у Дудовој шуми у Суботици.

Вечан ти спомен, достојни блаженства, брате наш Гојко!