Молитвени помен блаженопочившем епископу јегарском Јерониму

На празник Светога Стефана Дечанског, у уторак, 24. новембра 2020. године, навршила се четврта годишњица од упокојења блажене успомене епископа јегарског Јеронима (Мочевића). Тим поводом, током свете Литургије у Светоархангелском манастиру у Ковиљу, као и у новосадском Саборном храму и осталим храмовима Епархије бачке, извршен је молитвени помен блаженопочившем епископу Јерониму. Поводом годишњице упокојења, јуче је на Радио-Беседи емитован пригодан програм са беседама и предавањима епископа Јеронима. У данашњем програму Радио-Беседе слушаоци ће имати прилику да послушају специјалну емисију посвећену годишњици упокојења епископа јегарског Јеронима.

Вечан ти спомен, достојни блаженства и незаборавни владико Јерониме!

Приступна беседа блаженопочившег епископа Јеронима

Гостовање блаженопочившег епископа Јеронима у емисији Агапе

Предавање блаженопочившег епископа Јеронима на тему: „Велики вход и Херувимска песма”