Епископ Исихије присуствовао уручењу уговора Црквама и верским заједницама

Покрајински секретар за културу, јавно информисање и односе са верским заједницама Драгана Милошевић, 18. јуна 2020. године, у Покрајинској влади је уручила уговоре додељене на јавном конкурсу за Цркве и верске заједнице.

Поздрављајући присутне у име Покрајинске владе и у своје лично име, она је нагласила да су ове године на јавном конкурсу за Цркве и верске заједнице на територији АП Војводине одобрена 32 пројекта.

Средства за суфинансирање радова на адаптацији и реконструкцији црквених објеката на конкурсу су додељена традиционалним Црквама и верским заједницама, као и организацијама и установама чији су оне оснивачи, а налазе се на територији АП Војводине.
Речи захвалности на подршци изразили су представници Епархије бачке, Епархије банатске и Епархије сремске, као и Епархије шабачке.

Додељени уговори црквама и верским заједницама