Пријем у Црквеној општини Бачка Паланка на Васкрсни понедељак

На Васкрсни понедељак у Светојовановском храму у Бачкој Паланци, свету Литургију је служио протојереј Стевица Илић, архијерејски намесник бачкопаланачки, уз саслужење ђакона Бранка Батала. На Литургији је певао црквени хор „Свети Јован Крститељˮ којим уметнички руководи професор Снежана Жујић.

После свете Литургије, Црквена општина бачкопаланачка је у Светосавском дому приредила традиционални васкршњи пријем за представнике локалне самоуправе, друштвених и културних институција, представнике привредних предузећа, црквени хор и верни народ.

Присутне је  поздравио отац Стевица Илић и честитао празник Васкрсења Христовог. Потом су путем  пројектора представљене фотографије дешавања у претходном периоду, како грађевинских делатности тако и духовних свечаности. Честитавши Празник над празницима, протојереј Стевица Илић се захвалио на помоћи верног народа, који на разне начине учествује у свим дешавањима ове Црквене општине.

[carousel_slide id=’46626′]