Са благословом Његовог Високопреосвештенства Митрополита бачког господина др Иринеја, у организацији Службе за поклоничка путовања Епархије бачке „Светињама у походеˮ, у суботу, 20. јуна 2026. године, верници из Лока и Вилова походили су светиње Епархије браничевске. Предвођени презвитером Зораном Пожаревим, парохом у Локу и Вилову, верници су посетили манастире Раваницу, Манасију, Копорин и Покајницу. Поклонивши се светињама у којима су радосно дочекани, верници из Лока и Вилова су се вратили својим домовима, обогаћени духовним даровима и укрепљени благодаћу светињâ које су посетили.






















