Одржано предавање на Телепу

У уторак, 24. септембра 2024. године, после вечерњег богослужења, у парохијском дому при храму Светих Кирила и Методија у Новом Саду, одржано је предавање у оквиру циклуса предавања под називом „Мој живот у Христуˮ. Предавач је био професор др Стаменко Шушак, кардиохирург из Новог Сада.

Професор Шушак је на почетку предавања истакао да живот без Бога не постоји, а у наставку предавања је веома надахнуто говорио о хришћанском погледу на живот, смрт, душу и тело, али и о другим суштинским питањима, поделивши са присутнима део свог богатог искуства и знања. Слушаоци су помно пратили предавање, а на крају је протoнамесник Александар Игњатов, настојатељ храма на Телепу, заблагодарио предавачу на труду и љубави.