Најава: Молитва за почетак школске године

Са благословом Његовог Високопреосвештенства Митрополита бачког господина др Иринеја, у недељу, 2/15. септембра 2024. године, у свим храмовима Епархијe бачке биће служено Молепствије о почетку школског рада, односно чин призива Светог Духа пред почетак нове школске године.

Позивамо све ученике, вероучитеље, катихете и остале просветне раднике хришћане, родитеље и целокупни благочестиви народ Божји да наведеног дана дођу у своје парохијске цркве на богослужење.

Дођите да се помолимо да Дух Свети, Својом божанском благодаћу, разгори срца ђакâ по школама и свим просветним установама и да свима отвори умове за познање сваког доброг дела и стицање знањâ којима се изграђујемо у славу Тројичнога Бога, а за лично и свеопште спасење!

Преузмите летак  ,,Изабери веронауку”