Дарови Епархије бачке за основце и предшколце

У светлости празника Успења Пресвете Богородице, Добротворна установа Епархије бачке „Владика Платон Атанацковићˮ, у сарадњи са свештеницима из Новог Сада, Бачке Паланке, Куле и Бечеја, даривала je школске торбе са школским прибором деци предшколског и школског узраста у вишедетним породицама, као и деци самохраних родитеља.

Добротворна установа Епархије бачке „Владика Платон Атанацковићˮ захваљује свим приложницима, као и студентима новосадског Универзитета који су узели учешћа у припреми школских торби за даривање. Студенти су учешћем у акцији дали допринос да се ово благословено дело, као израз љубави и бриге Цркве према човеку, реализује пред почетак нове школске године, на радост деце и њихових родитеља.