Смотра хорова у Сивцу

У суботу, 5/18. маја текуће године, уочи Недеље мироносицâ, вечерњим богослужењем у Светониколајевском храму у Сивцу началствовао је  протојереј Стевица Илић, парох Алмашког храма у Новом Саду, уз саслужење протојереја Горана Димића, пароха при храму Светог великомученика Георгија у Новом Саду.

После вечерње службе, одржан је концерт у оквиру духовних свечаности „Светониколајевски дани” у ком су учествовали: хор Свети краљ Стефан Дечански при Алмашком храму у Новом Саду под руководством госпође Светлане Гријић, и хор  „Свети цар Константин и царица Јелена“ из Сомбора под руководством господина Милана Радишића. На почетку концерта, присутнима се обратио протонамесник Даниел Кобиљски, који је поздравио све присутне и захвалио учесницима. После концерта је за све учеснике приређена трпеза љубави у дворани Светосавског дома.