Концерт хорова у Каћу

У петак, 17. маја, вечерњим богослужењем у Светониколајевском храму у Каћу началствовао је  протојереј Милан Ђурић, настојатељ Световазнесенског храма у Чуругу. После вечерње службе, одржан је концерт у оквиру духовних свечаности „Светониколајевски дани” у ком су учествовали: хор при Световазнесенском храму у Чуругу под руководством госпође Божице Благојевић, хор при Светосавском храму у Новом Саду под руководством госпође Николине Михајловић и хор домаћин – хор Светониколајевског храма у Каћу под руководством  госпође Јелене Антић.

Захваливши свим хоровима, протоjереј Александар Брашанац, настојатељ Светониколајевског храма, позвао је све учеснике да отпоју тропар Васкрсења Христовог. После концерта за све учеснике приређена је трпеза љубави у црквеноопштинској дворани.