Одржана друга смотра хорова у Сивцу

У суботу, 29. априла 2023. године, у Светониколајевском храму у Сивцу, поводом прославе јубилеја храма, у организацији Црквене општине сивачке, одржана је смотра хорова. Вечерње богослужење служио је протонамесник Владимир Марков, парох каћки, уз саслужење протонамесника Даниела Кобиљског, пароха сивачког.

На почетку концерта, присутнима се обратио протонамесник Даниел Кобиљски, који је поздравио све присутне и захвалио учесницима. На концерту су наступили: Српски православни црквени хор „Свети цар Константин и царица Јелена” из Сомбора, којим диригује Милан Радишић, хор „Свети Сава Горњокарловачкиˮ из Мола, којим диригује Оливера Ромић, и хор при храму Светог оца Николаја у Каћу, којим диригује Јелена Антић. После концерта је за све учеснике приређена трпеза љубави у дворани Светосавског дома.