Пријем у Црквеној општини Бачка Паланка на Васкрсни понедељак

На Васкрсни понедељак, 4/17. априла 2023. године, у Светојовановском храму у Бачкој Паланци, свету Литургију је служио протојереј протојереј Предраг Милутин, парох бачкопаланачки, уз саслужење ђакона Бранка Батала.

После свете Литургије, Црквена општина бачкопаланачка је у Светосавском дому приредила традиционални васкршњи пријем за представнике локалне самоуправе, друштвених и културних институција, представнике привредних предузећа, црквени хор и верни народ.

Протојереј Стевица Илић, архијерејски намесник бачкопаланачи, поздравио је званице и честитао празник Васкрсења Христовог. Присутнима су путем пројектора представљене фотографије дешавања у предходном периоду, како грађевинских делатности тако и духовних и културних свечаности. Прота Стевица је захвалио на помоћи верног народа, који на разне начине учествује у свим дешавањима које организује Црквена општина у Бачкој Паланци.