Светињама у походе: Најава поклоничких путовања

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке Светињама у походе организује, од 25. до 28. маја 2023. године, поклоничко путовање у Бигорски манастир, Рајчицу, Битољ и светиње Охрида: храмови Светог Климента и Пантелејмона, Светог Наума, Богородице Перивлепте, Свете Софије и Јована Богослова.

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке Светињама у походе организује, од 12. до 14. маја 2023. године, поклоничко путовање светињама Косова и Метохије: манастири Дечани, Зочиште, Пећка Патријаршија, Бањска, Свети Архангели, као и Призрен и Велика Хоча.

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке Светињама у походе организује, 20. маја 2023. године, поклоничко путовање у манастире Ловницу, Папраћу и Тавну.

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке Светињама у походе организује, 10. јуна 2023. године, поклоничко путовање у манастире Благовештење, Вољавча, Никоље и Света Петка.