У Врбасу одржана духовна трибина „Мој живот у Црквиˮ

Са благословом Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја у суботу, 24. септембра 2022. године, у препуној дворани биоскопа ,,Југославијаˮ, одржана је духовна трибина на тему „Мој живот у Црквиˮ.

На трибини је говорио Никола Пејаковић, српски глумац, редитељ, сценариста и музичар. Рођен је 16. септембра 1966. године у Бања Луци. После завршене Средње ликовне школе уписао је Факултет драмских уметности у Београду, одсек позоришне режије. Добитник је више награда и признања, као што су награда за најбољу режију на Седмом међународном фестивалу комедије „Мостарска лискаˮ за режију представе „Народни посланикˮ, најбољу режију на 54. „Стеријином позорјуˮ, плакету Удружења грађана „Градˮ за развој позоришне сцене у Републици Српској и режију представе „Народни посланикˮ.

Никола Пејаковић – Мој живот у Цркви