Увођење у дужност новог пароха на Телепу у Новом Саду

У петак, 9. септембра 2022. године, у храму Светих Кирила и Методија на Телепу у Новом Саду, вечерње богослужење је служио протојереј Миодраг Шипка, архијерејски намесник новосадски први. После вечерњег богослужења, прота Миодраг се вернима обратио пригодном беседом и прочитао одлуку Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја о постављењу протојереја Миладина Бокорца, досадашњег пароха треће парохије при Светониколајевском храму у Жабљу, за привременог пароха друге парохије при храму Преподобне матере Параскеве, који је у изградњи у новосадском насељу Адицама.

Потом се  сабраном верном народу обратио прота Миладин Бокорац заблагодаривши Епископу бачком др Иринеју на указаној части и поверењу. На самом крају, протонамесник Александар Игњатов је, у име братства телепског храма, проти Миладину пожелео топлу добродошлицу, уз молитвене жеље за успех на повереној дужности.