Представа за децу на Водици у Суботици

Овогодишњи „Богородичини даниˮ у Суботици, који се одржавају по благослову Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја, употпуњени су представом за децу ,,Кишни облакˮ, у извођењу Уроша Младеновића, глумца суботичког Дечјег позоришта. Представа је одржана у четвртак, 25. августа 2022. године, на радост многобројне присутне деце – најверније публике.

У интерактивној представи деца су врло активно учествовала својим запажањима и одговорима на тему представе, а у вези са свакодневним животним ситуацијама са којима се суочавају у школи, породици и међу својим вршњацима.

Иначе, читаве ове недеље, у оквиру „Богородичиних данаˮ, на Водици у Суботици организована је дечја недеља у којој учествују деца, чланови Дечјег црквеног хора Црквене општине новосадске, који уз многобројне спортске и едукативне активности, а првенствено кроз дружење, развијају радне навике и употпуњују знања.