У Сивцу отворена изложба радова са наградног конкурса

У среду, 11. маја 2022. године, уочи празника Светог Василија Острошког, у предворју Дома културе у Сивцу, отпочела је манифестација „Светониколајевски даниˮ, која се одржава са благословом Његовог Преосвештенства Епископа бачког господина др Иринеја.

Изложбу радова са наградног конкурса за ученике основне школе под називом „Мој парохијски храм Светог Николеˮ отворио је презвитер Даниел Кобиљски, парох сивачки. На конкурс је приспело око двеста ликовних радова и двадесет пет макета. После поздравних речи, отац Даниел је честитао награђеним ученицима и уручио им пригодне поклоне. Црквена општина у Сивцу доделила је захвалницу и госпођи Вери Крсмановић Голубовић, директорици Дома културе у Сивцу, због свесрдне сарадње и учешћа у организацији свечаности поводом прославе храмовне славе.

[carousel_slide id=’47980′]