Исповест свештенства архијерејских намесништава оџачког и бачкопаланачког

У уторак, треће седмице Часног поста, на празник светих четрдесет мученика севастијских, у Световаведењском храму манастира Бођани, свештенство архијерејских намесништава оџачког и бачкопаланачког је приступило светој Тајни исповести. По благослову Његовог Преосвештенства Епископа новосадског и бачког господина Иринеја, свештенике је исповедио протопрезвитер-ставрофор Слободан Марковић, умировљени парох косјерићки.

Прота Слободан је поучио свештенство о значају покајања, истичући потребу стражења над собом и над повереном паством у свештеним данима Часнога поста, како би у радости дочекали празник Христовог Васкрсења. У име присутног свештенства благодарност су изразили протојереј Стевица Илић, архијерејски намесник бачкопаланачки, и презвитер Драгољуб Мајсторовић, архијерејски намесник оџачки.