Упокојила се у Господу Нада Станков

У суботу, 5. фебруара 2022. године, на дан свештеног спомена светог свештеномученика Климента Анкирског, у осамдесет осмој години живота, упокојила се у Господу Нада Станков, дугогодишњи црквени појац из Силбаша.

Рођена је 21. маја 1934. године, у Силбашу, од оца Ђоке и мајке Милане, као треће дете. У браку са супругом Мирком Станковим имала је кћерке Алинку и Милану.

Од првог разреда основне школе је певала у Женском црквеном певачком друштву, а по завршеном осмогодишњем школовању била је члан црквеног хора „Јаворˮ у Силбашу.

До последњих дана свог овоземаљског живота Нада Станков је активно учествовала у богослужбеном животу силбашке цркве.

Опело ће бити служено у капели на гробљу у Силбашу, у уторак, 8. фебруара 2022. године, са почетком у 12 часова.

Вечан ти спомен, блаженства достојна, драга наша сестро Надо!